-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Поточний ремонт електромереж та електрообладнання Ліцей №21 за адресою: вулиця Саксаганського,64 Голосіївського району міста Києва (ДК 021:2015 код 50710000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування електричного і механічного устаткування будівель)»
Тендер Prozorro UA-2026-07-14-009103-a
Завершена
331 939.40
UAH без ПДВ
Номер:
3003adbd35db4e01b4b7d4d96df614cd
Внутрішній номер закупівлі:
29812018
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-14-009103-a
Замовник:
Управління освіти Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
37479398
-
Адреса:
03127, Україна, Київська область, М. КИЇВ, ПРОСПЕКТ ГОЛОСІЇВСЬКИЙ, будинок 118 Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Валентина Єрмакова +380445251083 tender_golos@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
50710000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування електричного і механічного устаткування будівельАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
331 939.40 UAH без ПДВ
Період уточнення:
14.07.2026 15:24 - 19.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
14.07.2026 15:24 - 22.07.2026 00:00
Аукціон:
з 22.07.2026 14:37
Період кваліфікації:
22.07.2026 00:00 - 27.07.2026 18:06
Період завантаження договору:
02.08.2026 00:00 - 12.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴331 939.40 «Поточний ремонт електромереж та електрообладнання Ліцей №21 за адресою: вулиця Саксаганського,64 Голосіївського району міста Києва (ДК 021:2015 код 50710000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування електричного і механічного устаткування будівель)»