• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

«Поточний ремонт електромереж та електрообладнання Ліцей №21 за адресою: вулиця Саксаганського,64 Голосіївського району міста Києва (ДК 021:2015 код 50710000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування електричного і механічного устаткування будівель)»

Оголошено тендер

398 327.28 UAH
Номер: e3b61507e7e6432d9aaec54b67fc9a60
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-07-14-010655-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Управління освіти Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації
Замовник: Управління освіти Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації
Очікувана вартість: 398 327.28 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: «Поточний ремонт електромереж та електрообладнання Ліцей №21 за адресою: вулиця Саксаганського,64 Голосіївського району міста Києва (ДК 021:2015 код 50710000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування електричного і механічного устаткування будівель)»
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 50710000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування електричного і механічного устаткування будівель
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 14.07.2026 15:12

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1020 - Надання загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяКиїв
Сума398 327.28 UAH