• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

44610000-9– Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску (змійовик випарника хлору)

Торги не відбулися

56 000.00 UAH без ПДВ
Номер: 84e0644fd7cf44b8a648c14c34d533fa
Внутрішній номер закупівлі: 29811912
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-14-009007-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО " ВОДОКАНАЛ "
Контактна особа: Станіслав Давидов +380612711406 davydov.s@vodokanal.zp.ua http://vodokanal.zp.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 44610000-9 Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тискуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 56 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 14.07.2026 15:20 - 19.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 14.07.2026 15:20 - 22.07.2026 00:00
Аукціон: з 22.07.2026 11:20

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴56 000.00 44610000-9– Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску (змійовик випарника хлору)