• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску (змійовик випарника хлору)

Оголошено тендер

67 200.00 UAH
Номер: 8562a8f3830c4e64b7660fcd1b3e9950
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-07-14-010820-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО " ВОДОКАНАЛ "
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО " ВОДОКАНАЛ "
Очікувана вартість: 67 200.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску (змійовик випарника хлору)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 44610000-9 Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску
Дата опублікування: 14.07.2026 15:17

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску (змійовик випарника хлору)
Код ДК 021:2015: 44610000-9 Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску
Кількість 1 лот
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Описвласні кошти
Сума67 200.00 UAH