• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності

Завершена

778 712.50 UAH без ПДВ
Номер: f93c35d4a649481c92d0f3bcc1fe9e8c
Внутрішній номер закупівлі: 29811853
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-14-008943-a   
Замовник: Ремонтне житлово-комунальне підприємство № 1
Контактна особа: Андрій Миколайович Скоклюк +380335248867 kovelrgkptender@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажностіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 778 712.50 UAH без ПДВ
Період уточнення: 14.07.2026 15:18 - 19.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 14.07.2026 15:18 - 22.07.2026 10:00
Аукціон: 23.07.2026 12:57 - 23.07.2026 13:26
Період кваліфікації: 23.07.2026 13:26 - 24.07.2026 11:47
Період завантаження договору: 30.07.2026 00:00 - 09.08.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴778 712.50 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності