-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності
Оголошено тендер
934 455.00
UAH
Номер:
a6af9ddee4894d11adaf626f9a83da7a
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-14-001142-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Ремонтне житлово-комунальне підприємство № 1
×
-
Код ЄДРПОУ:
30653356
-
Адреса:
45000, Україна, Волинська область, м. Ковель, вул. Фабрична, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Ремонтне житлово-комунальне підприємство № 1
×
-
Код ЄДРПОУ:
30653356
-
Адреса:
45000, Україна, Волинська область, м. Ковель, вул. Фабрична, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
934 455.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності
Дата опублікування:
14.07.2026 09:24
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума934 455.00 UAH