• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Газоблок (ДК 021:2015: код «44110000-4»-«Конструкційні матеріали» («44111600-7» - «Блоки»))

Закупівля здійснюється відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» та положень постанови Кабінету Міністрів України № 1178 від 12.10.2022 р. “ Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування” зі змінами. Місцезнаходження Замовника: 18000, Україна, Черкаська область, місто Черкаси, вул. О. Дашковича,62. Категорія Замовника згідно п.4 ч.1 ст.2 Закону: юридичні особи та/або суб'єкти господарювання, які здійснюють діяльність в окремих сферах господарювання. Джерело фінансування – власні кошти

Завершена

339 317.30 UAH без ПДВ
Номер: ba872de5b4d149a587cdf9179b132d12
Внутрішній номер закупівлі: 29811093
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-14-008181-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ТЕПЛОВИХ МЕРЕЖ "ЧЕРКАСИТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО" ЧЕРКАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
Контактна особа: Крістіна КОЛОМІЄЦЬ +380733034788 christina.kolomiyec@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 339 317.30 UAH без ПДВ
Період уточнення: 14.07.2026 14:52 - 19.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 14.07.2026 14:52 - 22.07.2026 00:00
Аукціон: з 22.07.2026 14:26
Період кваліфікації: 22.07.2026 00:00 - 24.07.2026 09:21
Період завантаження договору: 30.07.2026 00:00 - 09.08.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴339 317.30 Газоблок (ДК 021:2015: код «44110000-4»-«Конструкційні матеріали» («44111600-7» - «Блоки»))