• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Газоблок (ДК 021:2015: код «44110000-4»-«Конструкційні матеріали» («44111600-7» - «Блоки»))

Оголошено тендер

407 180.76 UAH
Номер: 9fc657d22c9f4611b26c85afd2290a5c
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-07-14-007986-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ТЕПЛОВИХ МЕРЕЖ "ЧЕРКАСИТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО" ЧЕРКАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ТЕПЛОВИХ МЕРЕЖ "ЧЕРКАСИТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО" ЧЕРКАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
Очікувана вартість: 407 180.76 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Газоблок (ДК 021:2015: код «44110000-4»-«Конструкційні матеріали» («44111600-7» - «Блоки»))
Примітки: Місцезнаходження Замовника: 18000, Україна, Черкаська область, місто Черкаси, вул. О. Дашковича,62. Категорія Замовника згідно п.4 ч.1 ст.2 Закону: юридичні особи та/або суб'єкти господарювання, які здійснюють діяльність в окремих сферах господарювання. Джерело фінансування – власні кошти
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріали
Дата опублікування: 14.07.2026 13:47

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Газоблок
Код ДК 021:2015: 44111600-7 Блоки
Кількість 94.428 метр кубічний
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума407 180.76 UAH