-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Виконання роботи з прийняття рішення за результатами моніторингу за відповідністю акредитованого органу з оцінки відповідності вимогам акредитації шляхом здійснення нагляду ВИПРОБУВАЛЬНОГО ЦЕНТРУ РАДІО І ТЕЛЕБАЧЕННЯ ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА «УКРАЇНСЬКИЙ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ РАДІО І ТЕЛЕБАЧЕННЯ» на відповідність вимогам ДСТУ EN ISO/IEC 17025 «Загальні вимоги до компетентності випробувальних та калібрувальних лабораторій»
Тендер Prozorro UA-2026-07-14-006884-a
Торги не відбулися
24 500.00
UAH без ПДВ
Номер:
cbcb6bf7dace4280be46ffb9cc1afcea
Внутрішній номер закупівлі:
29809823
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-14-006884-a
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "УКРАЇНСЬКИЙ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ РАДІО І ТЕЛЕБАЧЕННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01181535
-
Адреса:
65026, Україна, Одеська область, місто Одеса, вулиця Строкатої Ніни, буд. 31
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Долінська Тетяна Анатоліївна +380487407124 pev@undirt.com.ua http://undirt.ddns.net/drupal6/
Класифікатор ДК 021:2015:
71730000-4 Послуги промислового контролюАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
24 500.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
14.07.2026 14:08 - 19.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
14.07.2026 14:08 - 22.07.2026 14:09
Аукціон:
з 23.07.2026 12:58
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴24 500.00 Виконання роботи з прийняття рішення за результатами моніторингу за відповідністю акредитованого органу з оцінки відповідності вимогам акредитації шляхом здійснення нагляду ВИПРОБУВАЛЬНОГО ЦЕНТРУ РАДІО І ТЕЛЕБАЧЕННЯ ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА «УКРАЇНСЬКИЙ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ РАДІО І ТЕЛЕБАЧЕННЯ» на відповідність вимогам ДСТУ EN ISO/IEC 17025 «Загальні вимоги до компетентності випробувальних та калібрувальних лабораторій»