-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Виконання роботи з прийняття рішення за результатами моніторингу за відповідністю акредитованого органу з оцінки відповідності вимогам акредитації шляхом здійснення нагляду ВИПРОБУВАЛЬНОГО ЦЕНТРУ РАДІО І ТЕЛЕБАЧЕННЯ ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА «УКРАЇНСЬКИЙ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ РАДІО І ТЕЛЕБАЧЕННЯ» на відповідність вимогам ДСТУ EN ISO/IEC 17025 «Загальні вимоги до компетентності випробувальних та калібрувальних лабораторій»
Оголошено тендер
29 400.00
UAH
Номер:
108cfe9159964ef1892dfbe36f241d81
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-14-007166-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "УКРАЇНСЬКИЙ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ РАДІО І ТЕЛЕБАЧЕННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01181535
-
Адреса:
65026, Україна, Одеська область, місто Одеса, вулиця Строкатої Ніни, буд. 31
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "УКРАЇНСЬКИЙ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ РАДІО І ТЕЛЕБАЧЕННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01181535
-
Адреса:
65026, Україна, Одеська область, місто Одеса, вулиця Строкатої Ніни, буд. 31
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
29 400.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Виконання роботи з прийняття рішення за результатами моніторингу за відповідністю акредитованого органу з оцінки відповідності вимогам акредитації шляхом здійснення нагляду ВИПРОБУВАЛЬНОГО ЦЕНТРУ РАДІО І ТЕЛЕБАЧЕННЯ ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА «УКРАЇНСЬКИЙ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ РАДІО І ТЕЛЕБАЧЕННЯ» на відповідність вимогам ДСТУ EN ISO/IEC 17025 «Загальні вимоги до компетентності випробувальних та калібрувальних лабораторій»
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
71730000-4 Послуги промислового контролю
Дата опублікування:
14.07.2026 13:10
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Виконання роботи з прийняття рішення за результатами моніторингу за відповідністю акредитованого органу з оцінки відповідності вимогам акредитації шляхом здійснення нагляду ВИПРОБУВАЛЬНОГО ЦЕНТРУ РАДІО І ТЕЛЕБАЧЕННЯ ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА «УКРАЇНСЬКИЙ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ РАДІО І ТЕЛЕБАЧЕННЯ» на відповідність вимогам ДСТУ EN ISO/IEC 17025 «Загальні вимоги до компетентності випробувальних та калібрувальних лабораторій»
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2027
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума29 400.00 UAH