-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Картопля столова рання (молода), клас перший, ДСТУ 9221
Тендер Prozorro UA-2026-07-14-006889-a
Завершена
33 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
ad9950ddcc644f55848c55e3e25ed80f
Внутрішній номер закупівлі:
29809820
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-14-006889-a
Замовник:
ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ (НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ) ЗЛАТОПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
23148372
-
Адреса:
64102, Україна, Харківська область, Лозівський р-н, місто Златопіль, мікрорайон 4, будинок 15 а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Надія Панова +380574833149 pgtc6340@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
03210000-6 Зернові культури та картопляАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
33 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
14.07.2026 14:05 - 19.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
14.07.2026 14:05 - 22.07.2026 09:00
Аукціон:
з 23.07.2026 14:09
Період кваліфікації:
22.07.2026 09:00 - 22.07.2026 16:21
Період завантаження договору:
28.07.2026 00:00 - 07.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴33 000.00 Картопля столова рання (молода), клас перший, ДСТУ 9221