-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Картопля столова рання (молода), клас перший, ДСТУ 9221
Оголошено тендер
39 600.00
UAH
Номер:
9775d94a34ad49e496f709f5121b512d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-14-003996-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ (НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ) ЗЛАТОПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
23148372
-
Адреса:
64102, Україна, Харківська область, Лозівський р-н, місто Златопіль, мікрорайон 4, будинок 15 а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ (НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ) ЗЛАТОПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
23148372
-
Адреса:
64102, Україна, Харківська область, Лозівський р-н, місто Златопіль, мікрорайон 4, будинок 15 а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
39 600.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Картопля столова рання (молода), клас перший, ДСТУ 9221
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
03210000-6 Зернові культури та картопля
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
14.07.2026 11:06
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписВідкриті торги згідно з п. 11² Особливостей, затверджених постановою КМУ від 12.10.2022 № 1178 (зі змінами).
Сума39 600.00 UAH