-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Капітальний ремонт захисної споруди цивільного захисту № 12609» Комунального некомерційного підприємства «Міська клінічна лікарня № 16» Дніпровської міської ради за адресою: м. Дніпро, просп. Богдана Хмельницького, 19». Коригування
Тендер Prozorro UA-2026-07-14-005818-a
Завершена
21 398 853.00
UAH без ПДВ
Номер:
61da7288614b408fbe386d6369e4feac
Внутрішній номер закупівлі:
29808747
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-14-005818-a
Замовник:
ДЕПАРТАМЕНТ КАПІТАЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44053418
-
Адреса:
49001, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, вул. Троїцька, 21 а
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Наталя Світлична +380567294048 up157dkb@i.ua https://dniprorada.gov.ua/uk/page/departament-kapitalnogo-budivnictva-dniprovskoi-miskoi-radi
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
21 398 853.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
14.07.2026 13:08 - 26.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
14.07.2026 13:08 - 29.07.2026 00:00
Аукціон:
з 29.07.2026 11:36
Період кваліфікації:
29.07.2026 00:00 - 29.07.2026 16:18
Період завантаження договору:
04.08.2026 00:00 - 14.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴21 398 853.00 «Капітальний ремонт захисної споруди цивільного захисту № 12609» Комунального некомерційного підприємства «Міська клінічна лікарня № 16» Дніпровської міської ради за адресою: м. Дніпро, просп. Богдана Хмельницького, 19». Коригування