-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Закупівля картоплі та сушених овочів (картопля, картопля молода, горох сушений, Квасолі сушеної)
Тендер Prozorro UA-2018-12-31-000016-a
Завершена
319 715.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 598.58 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 598.58 UAH
Номер:
3a4adef061564a03860fb484b5d49e98
Внутрішній номер закупівлі:
2980850
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-12-31-000016-a
Замовник:
Комунальний заклад Херсонської обласної ради "Голопристанський геріатричний пансіонат"
×
-
Код ЄДРПОУ:
22752404
-
Адреса:
75600, Україна, Херсонська область, Гола Пристань, Червоноармійська, 103А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Кравченко Анатолій Сергійович +380553921690 pansionat63@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
03212000-0 Картопля та сушені овочіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
319 715.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 598.58 UAH
Період уточнення:
31.12.2018 17:06 - 05.01.2019 17:11
Період прийому пропозицій:
31.12.2018 17:06 - 15.01.2019 17:11
Аукціон:
16.01.2019 12:07 - 16.01.2019 12:28
Період кваліфікації:
16.01.2019 12:28 - 22.01.2019 13:57
Період завантаження договору:
16.01.2019 12:28 - 05.02.2019 12:28
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Картопля
Кількість
23760 кілограм
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
75600, Україна, Херсонська область, м.Гола Пристань, вул.Чорноморська,103-А
На карті
Картопля молода
Кількість
9000 кілограм
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
75600, Україна, Херсонська область, м.Гола Пристань, вул.Чорноморська,103-А
На карті
Горох сушений
Кількість
550 кілограм
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
75600, Україна, Херсонська область, м.Гола Пристань, вул.Чорноморська,103-А
На карті
Квасоля сушена
Кількість
450 кілограм
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
75600, Україна, Херсонська область, м.Гола Пристань, вул.Чорноморська,103-А
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НИКОЛЬТРЕЙД"
Оскарження: 16.01.2019 12:28 - 02.02.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42601065
-
Контактна особа:
ЧЕРЕДНИЧЕНКО МИКОЛА ВЯЧЕСЛАВОВИЧ +380501752397 nikoltradepe@gmail.com
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, Херсон, МИКОЛАЇВСЬКЕ ШОСЕ, будинок 25
Оскарження: 16.01.2019 12:28 - 02.02.2019 00:00
Початкова пропозиція
318 772.80 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
318 772.80 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
22.01.2019 13:57
Документи
12
Скарги
0
ФОП "АКСАЙСЬКА ТЕТЯНА АНАТОЛІЇВНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2510206489
-
Контактна особа:
Тетяна Аксайська +380504945950 tana-.68@list.ru
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, місто Херсон, Дніпровський район, СЕЛИЩЕ ЯНТАРНЕ, ПРОВУЛОК ВИШНЕВИЙ, будинок 20-А
Початкова пропозиція
319 400.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
319 400.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
17
Скарги
0
Контракти
Номер:
c1fa3ccea9a54a76a2b0c5606ee42a41
Ідентифікатор договору:
UA-2018-12-31-000016-a-b1
Постачальник:
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НИКОЛЬТРЕЙД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42601065
-
Контактна особа:
ЧЕРЕДНИЧЕНКО МИКОЛА ВЯЧЕСЛАВОВИЧ +380501752397 nikoltradepe@gmail.com
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, Херсон, МИКОЛАЇВСЬКЕ ШОСЕ, будинок 25
Номер договору:
9-Т
Сума договору:
263 784.80 UAH з ПДВ
Сума договору:
219 820.67 UAH без ПДВ
Період дії договору:
08.02.2019 00:00 - 31.12.2019 23:59
Дата підписання:
08.02.2019 00:00
Статус:
Виконаний