-
Відкриті торги
-
КЕП
Закупівля картоплі та сушених овочів (картопля, картопля молода, горох сушений, Квасолі сушеної)
263 784.80
UAH з ПДВ
Номер:
c1fa3ccea9a54a76a2b0c5606ee42a41
Ідентифікатор договору:
UA-2018-12-31-000016-a-b1
Замовник:
Комунальний заклад Херсонської обласної ради "Голопристанський геріатричний пансіонат"
×
-
Код ЄДРПОУ:
22752404
-
Контактна особа:
Кравченко Анатолій Сергійович +380553921690 pansionat63@ukr.net
-
Адреса:
75600, Україна, Херсонська область, Гола Пристань, Червоноармійська, 103А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НИКОЛЬТРЕЙД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42601065
-
Контактна особа:
ЧЕРЕДНИЧЕНКО МИКОЛА ВЯЧЕСЛАВОВИЧ +380501752397 nikoltradepe@gmail.com
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, Херсон, МИКОЛАЇВСЬКЕ ШОСЕ, будинок 25
Класифікатор ДК 021:2015:
03210000-6 Зернові культури та картопляАналіз за цим CPV
Номер договору:
9-Т
Дата підписання:
08.02.2019 00:00
Період дії договору:
08.02.2019 00:00 - 31.12.2019 23:59
Сума договору:
263 784.80 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 43 964.13 UAH)
Оплачено:
263 784.80 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 43 964.13 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Картопля
Кількість
19521 кілограм
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
75600, Україна, Херсонська область, м.Гола Пристань, вул.Чорноморська,103-А
На карті
Картопля молода
Кількість
8000 кілограм
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
75600, Україна, Херсонська область, м.Гола Пристань, вул.Чорноморська,103-А
На карті
Горох сушений
Кількість
350 кілограм
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
75600, Україна, Херсонська область, м.Гола Пристань, вул.Чорноморська,103-А
На карті
Квасоля сушена
Кількість
250 кілограм
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
75600, Україна, Херсонська область, м.Гола Пристань, вул.Чорноморська,103-А
На карті
Внесені зміни
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
3f5521fb05b643e7b5a21ab95da3f428
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зменшення обсягів закупівлі з урахуванням фактичного обсягу видатків.
Номер додаткової угоди:
9-Т
Дата внесення змін до договору:
28.02.2019 00:00
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
c32716f2c95342129278448df52d1546
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Збільшення ціни за одиницю товару за договором до 10% у зв’язку з підвищенням цін товаровиробників на продукцію, підвищення цін на енергоносії та подорожчанням оренди складських та офісних приміщень.
Номер додаткової угоди:
9-Т
Дата внесення змін до договору:
19.03.2019 00:00
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
0333dda2eb684b2ab888111e29511ab0
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Збільшення ціни за одиницю товару за договором до 10% у зв’язку з підвищенням цін товаровиробників на продукцію, підвищення цін на енергоносії та подорожчанням оренди складських та офісних приміщень.
Номер додаткової угоди:
9-Т
Дата внесення змін до договору:
23.05.2019 00:00
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
0a8d9ff9c0f940dfa02bfd858adc44cf
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Збільшення ціни за одиницю товару до 10% у зв'язку з підвищенням цін товаровиробників на продукцію, підвищення цін на енергоносії та подорожчанням оренди складських та офісних приміщень.
Номер додаткової угоди:
9-Т
Дата внесення змін до договору:
25.06.2019 00:00
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
30c66479b808491ea187c1844dae6d2a
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Збільшення ціни за одиницю товару за договором до 10% у зв’язку з підвищенням цін товаровиробників на продукцію, підвищення цін на енергоносії та подорожчанням оренди складських та офісних приміщень.
Номер додаткової угоди:
5
Дата внесення змін до договору:
22.08.2019 00:00
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
da533e1c365744c2aeaa93bd09748d52
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Збільшення ціни за одиницю товару на окрему (вибіркову) продукцію за договором до 10% у зв’язку з підвищенням цін товаровиробників на продукцію, підвищення цін на енергоносії та подорожчанням оренди складських та офісних приміщень.
Номер додаткової угоди:
6
Дата внесення змін до договору:
19.09.2019 00:00
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
6e0807830d2c49bc95aeebced9dbcd40
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Збільшення ціни за одиницю товару за договором до 10% у зв’язку з підвищенням цін товаровиробників на продукцію, підвищення цін на енергоносії та подорожчанням оренди складських та офісних приміщень.
Номер додаткової угоди:
7
Дата внесення змін до договору:
17.10.2019 00:00
Статус:
Опубліковано