-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 3
Медичні вироби для ортопедичних втручань
Тендер Prozorro UA-2026-07-14-005139-a
Завершена
1 419 500.00
UAH без ПДВ
Номер:
b230b50cdfa642c88f0b6df8972d2d95
Внутрішній номер закупівлі:
29808067
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-14-005139-a
Замовник:
ГОЛОВНИЙ ВІЙСЬКОВО-МЕДИЧНИЙ КЛІНІЧНИЙ ЦЕНТР (ЦЕНТРАЛЬНИЙ КЛІНІЧНИЙ ГОСПІТАЛЬ ) ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321618
-
Адреса:
03083, Україна, Київська область, Київ, вул. Ягідна, 58
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Бузницька Наталія Василівна 380445277756 NBuznytska@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організмуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 419 500.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
14.07.2026 12:26 - 19.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
14.07.2026 12:26 - 22.07.2026 12:00
Аукціон:
з 23.07.2026 15:18
Період кваліфікації:
22.07.2026 12:00 - 22.07.2026 15:11
Період завантаження договору:
28.07.2026 00:00 - 07.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 419 500.00 Медичні вироби для ортопедичних втручань