• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Медичні вироби для ортопедичних втручань

Оголошено тендер

1 518 865.00 UAH
Номер: cae82e3e8f594e368a48d886a689e4b8
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-07-14-005907-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ГОЛОВНИЙ ВІЙСЬКОВО-МЕДИЧНИЙ КЛІНІЧНИЙ ЦЕНТР (ЦЕНТРАЛЬНИЙ КЛІНІЧНИЙ ГОСПІТАЛЬ ) ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ
Замовник: ГОЛОВНИЙ ВІЙСЬКОВО-МЕДИЧНИЙ КЛІНІЧНИЙ ЦЕНТР (ЦЕНТРАЛЬНИЙ КЛІНІЧНИЙ ГОСПІТАЛЬ ) ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ
Очікувана вартість: 1 518 865.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Медичні вироби для ортопедичних втручань
Примітки: РП
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму
КЕКВ: 2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування: 14.07.2026 12:06

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1002030 - Забезпечення виконання завдань, функцій та підготовка кадрів Державною прикордонною службою України
Сума1 518 865.00 UAH