-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Ремонт (реставраційний) покрівлі та перекриття адміністративної будівлі «А» комплексу будівель за адресою: вул. Велика Перспективна, 33, м. Кропивницький»
Тендер Prozorro UA-2026-07-14-005120-a
Субвенція з обласного бюджету державному бюджету
Торги не відбулися
4 993 722.00
UAH без ПДВ
Номер:
6f1d0f09092e4994a224a581a50bdcde
Внутрішній номер закупівлі:
29808058
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-14-005120-a
Замовник:
ДЕПАРТАМЕНТ КУЛЬТУРИ ТА ТУРИЗМУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
02228747
-
Адреса:
25006, Україна, Кіровоградська область, Кропивницький, Кропивницький, 25006 Кіровоградська область, пл. Героїв Майдану, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Філін Ліна Василівна +380522320919 inbox2@culture.kr-admin.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
4 993 722.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
14.07.2026 13:26 - 26.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
14.07.2026 13:26 - 29.07.2026 00:00
Аукціон:
з 29.07.2026 11:01
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴4 993 722.00 «Ремонт (реставраційний) покрівлі та перекриття адміністративної будівлі «А» комплексу будівель за адресою: вул. Велика Перспективна, 33, м. Кропивницький»