-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Ремонт (реставраційний) покрівлі та перекриття адміністративної будівлі «А» комплексу будівель за адресою: вул. Велика Перспективна, 33, м. Кропивницький»
Оголошено тендер
5 992 466.40
UAH
Номер:
5a295f84dac046688fd5332de54413d7
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-13-014485-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДЕПАРТАМЕНТ КУЛЬТУРИ ТА ТУРИЗМУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
02228747
-
Адреса:
25006, Україна, Кіровоградська область, Кропивницький, Кропивницький, 25006 Кіровоградська область, пл. Героїв Майдану, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДЕПАРТАМЕНТ КУЛЬТУРИ ТА ТУРИЗМУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
02228747
-
Адреса:
25006, Україна, Кіровоградська область, Кропивницький, Кропивницький, 25006 Кіровоградська область, пл. Героїв Майдану, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
5 992 466.40 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
«Ремонт (реставраційний) покрівлі та перекриття адміністративної будівлі «А» комплексу будівель за адресою: вул. Велика Перспективна, 33, м. Кропивницький»
Примітки:
Субвенція з обласного бюджету державному бюджету
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація
КЕКВ:
3143 Реставрація пам'яток культури, історії та архітектури
Дата опублікування:
13.07.2026 20:19
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис«Ремонт (реставраційний) покрівлі та перекриття адміністративної будівлі «А» комплексу будівель за адресою: вул. Велика Перспективна, 33, м. Кропивницький»
Код класифікації видатківКПК-2026:7811010 - Здійснення виконавчої влади у Кіровоградській області
Сума5 992 466.40 UAH