-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Розроблення проектів землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населених пунктів, технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) земельної ділянки комунальної власності, технічної документації з нормативної грошової оцінки земель населених пунктів та містобудівної документації «Генерального плану та плану зонування території населеного пункту» Машівської селищної ради Полтавського району Полтавської області (Класифікація за ДК 021-2015 (CPV):71340000-3 — Комплексні інженерні послуги)
Тендер Prozorro UA-2026-07-14-004715-a
Завершена
1 056 067.00
UAH без ПДВ
Номер:
34c3afa33fe74cfdbfab96bbf5f8b92d
Внутрішній номер закупівлі:
29807646
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-14-004715-a
Замовник:
Відділ комунального майна, містобудування, архітектури та земельних ресурсів Машівської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
42586409
-
Адреса:
39400, Україна, Полтавська область, селище Машівка, вул.Незалежності,93
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Титаренко Наталія Євгеніївна +380536491065 mashkommaino@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
71340000-3 Комплексні інженерні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 056 067.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
14.07.2026 12:16 - 19.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
14.07.2026 12:16 - 22.07.2026 00:00
Аукціон:
з 22.07.2026 13:13
Період кваліфікації:
22.07.2026 00:00 - 28.07.2026 13:55
Період завантаження договору:
03.08.2026 00:00 - 13.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 056 067.00 Розроблення проектів землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населених пунктів, технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) земельної ділянки комунальної власності, технічної документації з нормативної грошової оцінки земель населених пунктів та містобудівної документації «Генерального плану та плану зонування території населеного пункту» Машівської селищної ради Полтавського району Полтавської області (Класифікація за ДК 021-2015 (CPV):71340000-3 — Комплексні інженерні послуги)