-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Розроблення проектів землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населених пунктів, технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) земельної ділянки комунальної власності, технічної документації з нормативної грошової оцінки земель населених пунктів та містобудівної документації «Генерального плану та плану зонування території населеного пункту» Машівської селищної ради Полтавського району Полтавської області (Класифікація за ДК 021-2015 (CPV):71340000-3 — Комплексні інженерні послуги)
Оголошено тендер
1 267 280.00
UAH
Номер:
548469ae9df94ac3a5c24c751be28803
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-13-004074-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Відділ комунального майна, містобудування, архітектури та земельних ресурсів Машівської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
42586409
-
Адреса:
39400, Україна, Полтавська область, селище Машівка, вул.Незалежності,93
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Відділ комунального майна, містобудування, архітектури та земельних ресурсів Машівської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
42586409
-
Адреса:
39400, Україна, Полтавська область, селище Машівка, вул.Незалежності,93
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
1 267 280.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Розроблення проектів землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населених пунктів, технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) земельної ділянки комунальної власності, технічної документації з нормативної грошової оцінки земель населених пунктів та містобудівної документації «Генерального плану та плану зонування території населеного пункту» Машівської селищної ради Полтавського району Полтавської області (Класифікація за ДК 021-2015 (CPV):71340000-3 — Комплексні інженерні послуги)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
71340000-3 Комплексні інженерні послуги
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
13.07.2026 11:16
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис1056067
Код класифікації видатківТПКВКМБ:7130 - Здійснення заходів із землеустрою
Адміністративно-територіальна класифікаціяМашівка
Сума1 056 067.00 UAH