-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Вугілля кам'яне Г (Г2) (13-100)
Тендер Prozorro UA-2026-07-14-004383-a
Завершена
1 544 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
cb624d3df8d8468ab7485acfd2973ed5
Внутрішній номер закупівлі:
29807320
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-14-004383-a
Замовник:
КЗЛОР Монастироцький психоневрологічний інтернат
×
-
Код ЄДРПОУ:
03188978
-
Адреса:
80326, Україна, Львівська область, Монастирок, вул. Івана Франка 30б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Шумило Галина Миколаівна +380325246707 monasturok-zamok@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 544 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
14.07.2026 11:54 - 19.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
14.07.2026 11:54 - 22.07.2026 15:00
Аукціон:
23.07.2026 12:27 - 23.07.2026 12:50
Період кваліфікації:
23.07.2026 12:50 - 28.07.2026 15:05
Період завантаження договору:
03.08.2026 00:00 - 13.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 544 000.00 Вугілля кам'яне Г (Г2) (13-100)