-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Вугілля кам'яне Г (Г2) (13-100)
Оголошено тендер
1 852 800.00
UAH
Номер:
34f57e12a6244123819c4e3156aff43b
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-14-003980-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КЗЛОР Монастироцький психоневрологічний інтернат
×
-
Код ЄДРПОУ:
03188978
-
Адреса:
80326, Україна, Львівська область, Монастирок, вул. Івана Франка 30б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КЗЛОР Монастироцький психоневрологічний інтернат
×
-
Код ЄДРПОУ:
03188978
-
Адреса:
80326, Україна, Львівська область, Монастирок, вул. Івана Франка 30б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 852 800.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Вугілля кам'яне Г (Г2) (13-100)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливо
КЕКВ:
2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування:
14.07.2026 11:06
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Вугілля кам'яне Г (Г2) (13-100)
Кількість
240 тонна
Період постачання
до 31.12.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:3102 - Забезпечення соціальними послугами стаціонарного догляду з наданням місця для проживання, всебічної підтримки, захисту та безпеки осіб, які не можуть вести самостійний спосіб життя через похилий вік, фізичні та розумові вади, психічні захворювання або інші хвороби
Адміністративно-територіальна класифікаціяДобросинсько-Магерівська
Сума1 852 800.00 UAH