-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Згідно ДК 021:2015 «Єдиного закупівельного словника» за кодом 24110000-8 «Промислові гази» (24111300-8 «Гелій») а саме: Гелій стиснений високої чистоти (5,0).
Тендер Prozorro UA-2026-07-14-004382-a
Торги не відбулися
55 133.33
UAH без ПДВ
Номер:
f111007572c547a4bc319896d84e4315
Внутрішній номер закупівлі:
29807316
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-14-004382-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство «Київський міський клінічний онкологічний центр» Виконавчого органу Київської міської ради(Київська міська державна адміністрація).
×
-
Код ЄДРПОУ:
13697965
-
Адреса:
03115, Україна, Київська область, Київ, вулиця Верховинна, будинок 69
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
планово економічний відділ 380443650755,380444230750 onkocentr@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
24110000-8 Промислові газиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
55 133.33 UAH без ПДВ
Період уточнення:
14.07.2026 11:54 - 19.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
14.07.2026 11:54 - 22.07.2026 09:00
Аукціон:
з 23.07.2026 13:11
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴55 133.33 Згідно ДК 021:2015 «Єдиного закупівельного словника» за кодом 24110000-8 «Промислові гази» (24111300-8 «Гелій») а саме: Гелій стиснений високої чистоти (5,0).