-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Згідно ДК 021:2015 «Єдиного закупівельного словника» за кодом 24110000-8 «Промислові гази» (24111300-8 «Гелій») а саме: Гелій стиснений високої чистоти (5,0).
Оголошено тендер
66 160.00
UAH
Номер:
cc6595d68db64f28a76e8916306ed648
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-14-005359-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство «Київський міський клінічний онкологічний центр» Виконавчого органу Київської міської ради(Київська міська державна адміністрація).
×
-
Код ЄДРПОУ:
13697965
-
Адреса:
03115, Україна, Київська область, Київ, вулиця Верховинна, будинок 69
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство «Київський міський клінічний онкологічний центр» Виконавчого органу Київської міської ради(Київська міська державна адміністрація).
×
-
Код ЄДРПОУ:
13697965
-
Адреса:
03115, Україна, Київська область, Київ, вулиця Верховинна, будинок 69
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
66 160.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Згідно ДК 021:2015 «Єдиного закупівельного словника» за кодом 24110000-8 «Промислові гази» (24111300-8 «Гелій») а саме: Гелій стиснений високої чистоти (5,0).
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
24110000-8 Промислові гази
КЕКВ:
2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування:
14.07.2026 11:49
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума66 160.00 UAH