-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Медичні матеріали (Стоматологічні матеріали для зубопротезної лабораторії)
Тендер Prozorro UA-2026-07-14-003407-a
Торги не відбулися
18 200.00
UAH без ПДВ
Номер:
2f7b3a70f7b44492804189a07ecb1466
Внутрішній номер закупівлі:
29806342
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-14-003407-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Згурівська лікарня Згурівської селищної ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05408332
-
Адреса:
07601, Україна, Київська область, смт Згурівка, вул.Залізнична буд.7
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Бенюх Наталія Григорівна +380457051476 benuhnata2021@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33140000-3 Медичні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
18 200.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
14.07.2026 11:19 - 19.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
14.07.2026 11:19 - 22.07.2026 08:00
Аукціон:
з 23.07.2026 13:46
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴18 200.00 Медичні матеріали (Стоматологічні матеріали для зубопротезної лабораторії)