-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Медичні матеріали (Стоматологічні матеріали для зубопротезної лабораторії)
Оголошено тендер
21 840.00
UAH
Номер:
54996d37dc444792a10756ed8f4b4476
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-14-003361-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Згурівська лікарня Згурівської селищної ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05408332
-
Адреса:
07601, Україна, Київська область, смт Згурівка, вул.Залізнична буд.7
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Згурівська лікарня Згурівської селищної ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05408332
-
Адреса:
07601, Україна, Київська область, смт Згурівка, вул.Залізнична буд.7
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
21 840.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Медичні матеріали (Стоматологічні матеріали для зубопротезної лабораторії)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33140000-3 Медичні матеріали
КЕКВ:
2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування:
14.07.2026 10:47
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписСпецкошти
Сума21 840.00 UAH