-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Ноутбук з маніпулятором та ліцензійним Windows (ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина))
Тендер Prozorro UA-2026-07-14-002552-a
Країною-походження товару не може бути Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран.
Торги не відбулися
25 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
9df1104b53cc491794b51ce5e5c52c35
Внутрішній номер закупівлі:
29805500
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-14-002552-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Чернігівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги" Чернігівської районної ради Чернігівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38955665
-
Адреса:
15518, Україна, Чернігівська область, Чернігівський район, с. Редьківка, вул. Захисників України, 40
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталія Івоніна +380462940037 chrcpmsd@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
25 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
14.07.2026 10:42 - 20.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
14.07.2026 10:42 - 23.07.2026 10:00
Аукціон:
з 24.07.2026 11:16
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴25 000.00 Ноутбук з маніпулятором та ліцензійним Windows (ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина))