• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Ноутбук з маніпулятором та ліцензійним Windows (ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина))

Оголошено тендер

30 000.00 UAH
Номер: 9eaaa55eb2e7423eb8650a39056a6a86
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-07-14-002822-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальне некомерційне підприємство "Чернігівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги" Чернігівської районної ради Чернігівської області
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Чернігівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги" Чернігівської районної ради Чернігівської області
Очікувана вартість: 30 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Ноутбук з маніпулятором та ліцензійним Windows (ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина))
Примітки: Країною-походження товару не може бути Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран.
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
КЕКВ: 3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 14.07.2026 10:29

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Ноутбук з маніпулятором та ліцензійним Windows (Дисплей Діагональ екрана - не менше 15.6" Макс. роздільна здатність – не менше 1920x1080 (FHD) Тип матриці – не гірше IPS Процесор Модель CPU – не гірше IntelCore i3-Ryzen3 Кількість ядер – не менше 6 Кількість потоків – не менше 8 Оперативна пам'ять Тип ОЗП – не гірше DDR4 Обсяг ОЗП, ГБ – не менше 16 Постійна пам'ять M.2 SSD – не менше 512 Відеокарта Відеоадаптер – не гірше ніж інтегрований Камера WEB-камера, Мп – не гірше HD 720p Порти USB Type-A – не менше 1x USB 3.2 Gen 1 USB Type-C – не менше 1x USB-C 3.2 Gen 1 USB 2.0 - не менше 1 HDMI, шт. – не менше 1 (Всі роз’єми та порти мають бути вбудовані і реалізовані без використання адаптерів і перехідників) Мережа та комунікації Bluetooth Wi-Fi LAN RJ-45, Мбіт/с – не менше 100/1000M Маніпулятор Мишка безпровідна з батарейками Операційна система Ліцензійний Windows 10 або Windows 11 Гарантія не менше 12 місяців)
Код ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
Кількість 1 штука
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписКошти Киїнської сільської ради
Код класифікації видатківTPKVKMB:2111 - Первинна медична допомога населенню, що надається центрами первинної медичної (медико-санітарної) допомоги
Адміністративно-територіальна класифікаціяРедьківка
Сума30 000.00 UAH