• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Бензин та дизельне паливо (налив)

Торги не відбулися

4 354 166.67 UAH без ПДВ
Номер: 885e2932fe28408ab08be480678a705e
Внутрішній номер закупівлі: 29805072
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-14-002143-a   
Замовник: КП Комунгосп ДМР
Контактна особа: Іванишин Маріанна Ігорівна +380983996463 Marianna_2020@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 4 354 166.67 UAH без ПДВ
Період уточнення: 14.07.2026 10:39 - 20.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 14.07.2026 10:39 - 23.07.2026 00:00
Аукціон: з 23.07.2026 14:18

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴4 354 166.67 Бензин та дизельне паливо (налив)