• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Бензин та дизельне паливо (налив)

Оголошено тендер

5 225 000.00 UAH
Номер: f690a13abdf84304b59dcf02789bf3e4
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-07-14-000033-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КП Комунгосп ДМР
Замовник: КП Комунгосп ДМР
Очікувана вартість: 5 225 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Бензин та дизельне паливо (налив)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 14.07.2026 07:37
Історія обґрунтування:

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6030 - Організація благоустрою населених пунктів
Адміністративно-територіальна класифікаціяДолинська
Сума5 225 000.00 UAH