-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту зовнішньої траси теплопостачання будівлі моргу Криворізького відділення ДСУ "ДОБСМЕ"
Тендер Prozorro UA-2026-07-14-001969-a
Торги не відбулися
25 825.00
UAH без ПДВ
Номер:
badf61885def468e8378ddb80045fae0
Внутрішній номер закупівлі:
29804886
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-14-001969-a
Замовник:
Державна спеціалізована установа "Дніпропетровське обласне бюро судово-медичної експертизи"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01985239
-
Адреса:
49005, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, пл. Соборна, 14
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Жанна Анатоліївна +380563715877 yana6464@ukr.net http://dobsme.org
Класифікатор ДК 021:2015:
50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опаленняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
25 825.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
14.07.2026 10:18 - 19.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
14.07.2026 10:18 - 22.07.2026 07:00
Аукціон:
з 23.07.2026 15:38
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴25 825.00 Послуги з поточного ремонту зовнішньої траси теплопостачання будівлі моргу Криворізького відділення ДСУ "ДОБСМЕ"