• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з поточного ремонту зовнішньої траси теплопостачання будівлі моргу Криворізького відділення ДСУ "ДОБСМЕ"

Оголошено тендер

30 990.00 UAH
Номер: cdf57463aef84bf1877c88fe389c439e
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-07-14-002327-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Державна спеціалізована установа "Дніпропетровське обласне бюро судово-медичної експертизи"
Замовник: Державна спеціалізована установа "Дніпропетровське обласне бюро судово-медичної експертизи"
Очікувана вартість: 30 990.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з поточного ремонту зовнішньої траси теплопостачання будівлі моргу Криворізького відділення ДСУ "ДОБСМЕ"
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опалення
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 14.07.2026 10:13

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з поточного ремонту зовнішньої траси теплопостачання будівлі моргу Криворізького відділення ДСУ "ДОБСМЕ"
Код ДК 021:2015: 50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опалення
Кількість 1 послуга
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2301350 - Організація і регулювання діяльності установ та окремі заходи у системі охорони здоров'я
Сума30 990.00 UAH