-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Модулі для спортсменів з вішалкою
Тендер Prozorro UA-2026-07-14-001339-a
Завершена
202 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
87aed997162c442a95fb132a9d22aa27
Внутрішній номер закупівлі:
29804263
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-14-001339-a
Замовник:
Комунальний заклад "Центр олімпійської підготовки Закарпатської області"
×
-
Код ЄДРПОУ:
25450879
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, м. Ужгород, вул.Заньковецької Марії, буд.5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ольга Татарова +380664396851 centrolimpijskoipidgotovki@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до нихАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
202 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
14.07.2026 09:50 - 26.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
14.07.2026 09:50 - 29.07.2026 15:00
Аукціон:
30.07.2026 14:00 - 30.07.2026 14:23
Період кваліфікації:
30.07.2026 14:23 - 06.08.2026 09:47
Період завантаження договору:
12.08.2026 00:00 - 22.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴202 000.00 Модулі для спортсменів з вішалкою