• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Модулі для спортсменів з вішалкою

Оголошено тендер

242 400.00 UAH
Номер: be9962e22b704205bf2211cbef12adc6
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-07-13-014471-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальний заклад "Центр олімпійської підготовки Закарпатської області"
Замовник: Комунальний заклад "Центр олімпійської підготовки Закарпатської області"
Очікувана вартість: 242 400.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Модулі для спортсменів з вішалкою
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 13.07.2026 20:07
Історія обґрунтування:

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Модуль для спортсмена з вішалкою
Код ДК 021:2015: 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них
Кількість 16 штука
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума242 400.00 UAH