-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Провід ПВС 2*2,5
Тендер Prozorro UA-2026-07-14-000954-a
Завершена
91 674.00
UAH без ПДВ
Номер:
e5bb055ccf224112acb7f2afb618e681
Внутрішній номер закупівлі:
29803872
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-14-000954-a
Замовник:
ГОЛОВНИЙ ЦЕНТР ПІДГОТОВКИ ОСОБОВОГО СКЛАДУ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ІМЕНІ ГЕНЕРАЛ-МАЙОРА ІГОРЯ МОМОТА(ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9930)
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321512
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Лук′яненко Анатолій Васильович 380472333347 ALukianenko@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44310000-6 Вироби з дротуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
91 674.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
14.07.2026 09:30 - 19.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
14.07.2026 09:30 - 22.07.2026 12:00
Аукціон:
23.07.2026 11:57 - 23.07.2026 12:32
Період кваліфікації:
23.07.2026 12:32 - 25.07.2026 09:31
Період завантаження договору:
31.07.2026 00:00 - 10.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴91 674.00 Провід ПВС 2*2,5