-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Провід ПВС 2*2,5
Оголошено тендер
110 008.80
UAH
Номер:
e9666ae3339c4eb6a4405013536ea6f0
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-14-001137-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ГОЛОВНИЙ ЦЕНТР ПІДГОТОВКИ ОСОБОВОГО СКЛАДУ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ІМЕНІ ГЕНЕРАЛ-МАЙОРА ІГОРЯ МОМОТА(ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9930)
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321512
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Замовник:
ГОЛОВНИЙ ЦЕНТР ПІДГОТОВКИ ОСОБОВОГО СКЛАДУ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ІМЕНІ ГЕНЕРАЛ-МАЙОРА ІГОРЯ МОМОТА(ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9930)
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321512
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Очікувана вартість:
110 008.80 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Провід ПВС 2*2,5
Примітки:
Закупівля здійснюється відповідно ПКМУ №1178 від 12.10.2022 року
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
44310000-6 Вироби з дроту
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
14.07.2026 09:24
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1002030 - Забезпечення виконання завдань, функцій та підготовка кадрів Державною прикордонною службою України
Сума110 008.80 UAH