-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
"Капітальний ремонт частини покрівлі та частини фасаду будівлі з дотриманням вимог по енергозбереженню, будівлі пожежного депо 40 ДПРЧ 1ДПРЗ ГУ ДСНС України у Хмельницькій області за адресою: м. Хмельницький, вул. Симона Петлюри, 58"
Тендер Prozorro UA-2026-07-13-011062-a
• Закупівля проводиться на очікувану вартість на 2026 рік. • 29008, Хмельницька обл., місто Хмельницький, вулиця Озерна, будинок 20/1 • Категорія замовника – п. 3 частини першої статті 2 Закону (п. 3 ч.4 ст.2 Закону). • Мова: Усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції, та підготовлені безпосередньо учасником, повинні бути складені українською мовою. • Код КПВК 1006280. • Код КАТОТТГ – UA68040470000053519 • Фінансування закупівлі здійснюється за рахунок коштів загального та спеціального фондів Державного бюджету України.
Торги не відбулися
4 402 291.50
UAH без ПДВ
Номер:
d1c360dbb407443cb8699762bed26595
Внутрішній номер закупівлі:
29802247
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-13-011062-a
Замовник:
1 державний пожежно-рятувальний загін Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38223651
-
Адреса:
29008, Україна, Хмельницька область, м. Хмельницький, вул.Озерна, 20/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Дмитро Штурхацький +380967846208 dimasturhackij26@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
4 402 291.50 UAH без ПДВ
Період уточнення:
13.07.2026 17:59 - 25.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
13.07.2026 17:59 - 28.07.2026 18:00
Аукціон:
з 29.07.2026 13:07
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴4 402 291.50 "Капітальний ремонт частини покрівлі та частини фасаду будівлі з дотриманням вимог по енергозбереженню, будівлі пожежного депо 40 ДПРЧ 1ДПРЗ ГУ ДСНС України у Хмельницькій області за адресою: м. Хмельницький, вул. Симона Петлюри, 58"