-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
"Капітальний ремонт частини покрівлі та частини фасаду будівлі з дотриманням вимог по енергозбереженню, будівлі пожежного депо 40 ДПРЧ 1ДПРЗ ГУ ДСНС України у Хмельницькій області за адресою: м. Хмельницький, вул. Симона Петлюри, 58"
Оголошено тендер
5 282 749.80
UAH
Номер:
876c485854734f2db88cc225029ddc40
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-13-013811-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
1 державний пожежно-рятувальний загін Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38223651
-
Адреса:
29008, Україна, Хмельницька область, м. Хмельницький, вул.Озерна, 20/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
1 державний пожежно-рятувальний загін Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38223651
-
Адреса:
29008, Україна, Хмельницька область, м. Хмельницький, вул.Озерна, 20/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
5 282 749.80 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
"Капітальний ремонт частини покрівлі та частини фасаду будівлі з дотриманням вимог по енергозбереженню, будівлі пожежного депо 40 ДПРЧ 1ДПРЗ ГУ ДСНС України у Хмельницькій області за адресою: м. Хмельницький, вул. Симона Петлюри, 58"
Примітки:
• Річний план закупівель затверджено рішенням уповноваженої особи, протокол № 227 від 13.07.2026 року.
• Закупівля проводиться на очікувану вартість на 2026 рік.
• 29008, Хмельницька обл., місто Хмельницький, вулиця Озерна, будинок 20/1
• Категорія замовника – п. 3 частини першої статті 2 Закону (п. 3 ч.4 ст.2 Закону).
• Мова: Усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції, та підготовлені безпосередньо учасником, повинні бути складені українською мовою.
• Код КПВК 1006280.
• Код КАТОТТГ – UA68040470000053519
• Фінансування закупівлі здійснюється за рахунок коштів загального та спеціального фондів Державного бюджету України.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ:
3132 Капітальний ремонт інших об’єктів
Дата опублікування:
13.07.2026 17:22
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис• Код КПВК 1006280.
• Код КАТОТТГ – UA68040470000053519
• Фінансування закупівлі здійснюється за рахунок коштів загального та спеціального фондів Державного бюджету України.
Код класифікації видатківКПК-2026:1006280 - Забезпечення діяльності органів та підрозділів цивільного захисту, підготовка кадрів Державною службою України з надзвичайних ситуацій
Сума5 282 749.80 UAH