-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з проведення технічного обслуговування газифікаторів холодних кріогенних ГХК 3/16-200 (2 шт.) за кодом ДК 021:2015 – 50510000-3 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування насосів, клапанів, кранів і металевих контейнерів (50514200-3 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування резервуарів))
Тендер Prozorro UA-2026-07-13-009169-a
Термін виконання робіт (надання послуг): до 20.09.2026 р. Мова, якою повинні готуватися тендерні пропозиції: українська, більш детально в тендерній документації. Вид забезпечення тендерних пропозицій: не передбачено. Умови надання забезпечення тендерних пропозицій: не передбачено. На виконання вимог Порядку розміщення інформації про публічні закупівлі, затвердженого Наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 11 червня 2020 року N 1082 - код послуги, визначений згідно з Єдиним закупівельним словником, що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі: ДК 021:2015:50514200-3 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування резервуарів.
Торги не відбулися
120 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
aacc4fbfcbd44578ad8b2be2c1c3ecca
Внутрішній номер закупівлі:
29800361
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-13-009169-a
Замовник:
Комунальне підприємство "ДИТЯЧА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ПОЛТАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01999684
-
Адреса:
36004, Україна, Полтавська область, Полтава, вул. Олександра Бідного, буд. 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Марина Гречаник +380532688624 dmkl.poltava@gmail.com http://dmkl.pp.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
50510000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування насосів, клапанів, кранів і металевих контейнерівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
120 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
13.07.2026 15:52 - 18.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
13.07.2026 15:52 - 21.07.2026 00:00
Аукціон:
з 21.07.2026 14:50
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴120 000.00 Послуги з проведення технічного обслуговування газифікаторів холодних кріогенних ГХК 3/16-200 (2 шт.) за кодом ДК 021:2015 – 50510000-3 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування насосів, клапанів, кранів і металевих контейнерів (50514200-3 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування резервуарів))