• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з проведення технічного обслуговування газифікаторів холодних кріогенних ГХК 3/16-200 (2 шт.) за кодом ДК 021:2015 – 50510000-3 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування насосів, клапанів, кранів і металевих контейнерів (50514200-3 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування резервуарів))

Оголошено тендер

144 000.00 UAH
Номер: 20e8592e4bff440db8aa754eb145c02e
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-07-13-010748-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальне підприємство "ДИТЯЧА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ПОЛТАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
Замовник: Комунальне підприємство "ДИТЯЧА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ПОЛТАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
Очікувана вартість: 144 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з проведення технічного обслуговування газифікаторів холодних кріогенних ГХК 3/16-200 (2 шт.) за кодом ДК 021:2015 – 50510000-3 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування насосів, клапанів, кранів і металевих контейнерів (50514200-3 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування резервуарів))
Примітки: Мова, якою повинні готуватися тендерні пропозиції: українська, більш детально в тендерній документації. Вид забезпечення тендерних пропозицій: не передбачено. Умови надання забезпечення тендерних пропозицій: не передбачено. На виконання вимог Порядку розміщення інформації про публічні закупівлі, затвердженого Наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 11 червня 2020 року N 1082 - код послуги, визначений згідно з Єдиним закупівельним словником, що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі: ДК 021:2015:50514200-3 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування резервуарів
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 50510000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування насосів, клапанів, кранів і металевих контейнерів
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 13.07.2026 15:26

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума144 000.00 UAH