-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Фільтри для транспортних засобів та обладнання за кодом ДК 021:2015- 42910000-8 - Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації
Тендер Prozorro UA-2026-07-13-009081-a
Завершена
145 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
412e2d97edb5492c9890aa8ad7f1d804
Внутрішній номер закупівлі:
29800257
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-13-009081-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Івано-Франківськводоекотехпром"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32360815
-
Адреса:
76011, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, ВУЛИЦЯ БОТАНІЧНА, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Даниловський Вадим Леонідович 380503731867,380342759261 vadim.danilovskiy@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікаціїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
145 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
13.07.2026 15:53 - 18.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
13.07.2026 15:53 - 21.07.2026 00:00
Аукціон:
21.07.2026 11:35 - 21.07.2026 11:58
Період кваліфікації:
21.07.2026 11:58 - 24.07.2026 11:34
Період завантаження договору:
30.07.2026 00:00 - 09.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴145 000.00 Фільтри для транспортних засобів та обладнання