-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Фільтри для транспортних засобів та обладнання
Оголошено тендер
174 000.00
UAH
Номер:
a71253c3016b4a17b9f538c1611ad12b
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-13-011268-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне підприємство "Івано-Франківськводоекотехпром"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32360815
-
Адреса:
76011, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, ВУЛИЦЯ БОТАНІЧНА, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Комунальне підприємство "Івано-Франківськводоекотехпром"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32360815
-
Адреса:
76011, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, ВУЛИЦЯ БОТАНІЧНА, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
174 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Фільтри для транспортних засобів та обладнання
Примітки:
Закупівля здійснюється відповідно до Закону з врахуванням норм постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178 (зі змінами). Планова річна потреба.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації
Дата опублікування:
13.07.2026 15:40
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Для забезпечення транспортної дільниці підприємства та служби насосних станцій, згідно з регламентом технічного обслуговування транспортних засобів та генераторів, що потребують регулярної заміни фільтрів.
-
Дата публікації:
13.07.2026 15:40
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Оливні фільтри
Кількість
51 штука
Період постачання
(не задано)
Паливні фільтри
Кількість
59 штука
Період постачання
(не задано)
Повітрозабірні фільтри
Кількість
67 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума174 000.00 UAH