-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з надання доступу до хмарної платформи для створення та обміну графічним контентом в рамках реалізації грантового проєкту "Посилення стійкості до дезінформації шляхом виробництва контенту попереднього інформування"
Тендер Prozorro UA-2026-07-13-008572-a
Завершена
214 031.67
UAH без ПДВ
Номер:
df139ab59afd47edb69f63b49b64068c
Внутрішній номер закупівлі:
29799736
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-13-008572-a
Замовник:
акціонерне товариство “Національна суспільна телерадіокомпанія України”
×
-
Код ЄДРПОУ:
23152907
-
Адреса:
01001, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Хрещатик, будинок 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Капуста +380442949720 t.kapusta@suspilne.media https://corp.suspilne.media
Класифікатор ДК 021:2015:
72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
214 031.67 UAH без ПДВ
Період уточнення:
13.07.2026 15:32 - 18.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
13.07.2026 15:32 - 21.07.2026 00:00
Аукціон:
з 21.07.2026 12:03
Період кваліфікації:
21.07.2026 00:00 - 21.07.2026 16:54
Період завантаження договору:
27.07.2026 00:00 - 06.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴214 031.67 Послуги з надання доступу до хмарної платформи для створення та обміну графічним контентом в рамках реалізації грантового проєкту "Посилення стійкості до дезінформації шляхом виробництва контенту попереднього інформування"