-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з надання доступу до хмарної платформи для створення та обміну графічним контентом в рамках реалізації грантового проєкту "Посилення стійкості до дезінформації шляхом виробництва контенту попереднього інформування"
Оголошено тендер
256 838.00
UAH
Номер:
10dea4ddadaa414bb697dc8bf4f75e18
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-06-005404-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНА СУСПІЛЬНА ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23152907
-
Адреса:
04119, Україна, Київська область, м. Київ, Іллєнка Юрія, 42
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНА СУСПІЛЬНА ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23152907
-
Адреса:
04119, Україна, Київська область, м. Київ, Іллєнка Юрія, 42
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
256 838.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з надання доступу до хмарної платформи для створення та обміну графічним контентом в рамках реалізації грантового проєкту "Посилення стійкості до дезінформації шляхом виробництва контенту попереднього інформування"
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням
Дата опублікування:
06.07.2026 12:35
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписГрантові кошти
Сума256 838.00 UAH