-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Пароконвектомат з комплектом додаткового обладнання
Тендер Prozorro UA-2026-07-13-007150-a
Завершена
551 015.00
UAH без ПДВ
Номер:
a352e8678b4141178020e98cc4c3773d
Внутрішній номер закупівлі:
29798345
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-13-007150-a
Замовник:
Ліцей №272 "Український колеж ім. В.О.Сухомлинського" Дніпровського району м.Києва
×
-
Код ЄДРПОУ:
22875087
-
Адреса:
02002, Україна, Київська область, Київ, вул. Митрополита Андрея Шептицького, будинок 5-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Слободяник Сергій Анатолійович 380445168764 slugbova_college272@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
551 015.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
13.07.2026 15:09 - 18.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
13.07.2026 15:09 - 21.07.2026 00:00
Аукціон:
21.07.2026 13:08 - 21.07.2026 13:31
Період кваліфікації:
21.07.2026 13:31 - 28.07.2026 14:46
Період завантаження договору:
03.08.2026 00:00 - 13.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴551 015.00 Пароконвектомат з комплектом додаткового обладнання