-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Пароконвектомат з комплектом додаткового обладнання
Оголошено тендер
551 015.00
UAH
Номер:
7c70f13e75c34d6ebc6de61cf5198a34
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-13-008854-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Ліцей №272 "Український колеж ім. В.О.Сухомлинського" Дніпровського району м.Києва
×
-
Код ЄДРПОУ:
22875087
-
Адреса:
02002, Україна, Київська область, Київ, вул. Митрополита Андрея Шептицького, будинок 5-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Ліцей №272 "Український колеж ім. В.О.Сухомлинського" Дніпровського району м.Києва
×
-
Код ЄДРПОУ:
22875087
-
Адреса:
02002, Україна, Київська область, Київ, вул. Митрополита Андрея Шептицького, будинок 5-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
551 015.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Пароконвектомат з комплектом додаткового обладнання
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчування
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
13.07.2026 14:31
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяКиїв
Сума551 015.00 UAH