-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Пакети Фарадея (30230000-0 Комп'ютерне обладнання)
Тендер Prozorro UA-2026-07-13-006822-a
Торги не відбулися
77 733.33
UAH без ПДВ
Номер:
fde597f5959645c59ed3f71c78d3d1e9
Внутрішній номер закупівлі:
29797999
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-13-006822-a
Замовник:
ТЕРИТОРІАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОГО БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ, РОЗТАШОВАНЕ У МІСТІ ПОЛТАВІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42334163
-
Адреса:
36000, Україна, Полтавська область, м. Полтава, вул. Гоголя, буд. 25
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Оксана Войтюк +380532641222 mtz@pl.dbr.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
77 733.33 UAH без ПДВ
Період уточнення:
13.07.2026 14:32 - 18.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
13.07.2026 14:32 - 21.07.2026 00:00
Аукціон:
з 21.07.2026 15:17
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴77 733.33 Пакети Фарадея (30230000-0 Комп'ютерне обладнання)