• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Пакети Фарадея (30230000-0 Комп'ютерне обладнання)

Оголошено тендер

93 280.00 UAH
Номер: 3d126f1af5d04be69a2547a6b3cddf73
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-07-13-008636-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ТЕРИТОРІАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОГО БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ, РОЗТАШОВАНЕ У МІСТІ ПОЛТАВІ
Замовник: ТЕРИТОРІАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОГО БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ, РОЗТАШОВАНЕ У МІСТІ ПОЛТАВІ
Очікувана вартість: 93 280.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Пакети Фарадея (30230000-0 Комп'ютерне обладнання)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 13.07.2026 14:25

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Пакети Фарадея
Код ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання
Кількість 16 штука
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:6421010 - Забезпечення діяльності Державного бюро розслідувань
Сума93 280.00 UAH