-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 код 33690000-3 лікарські засоби різні (НК 024:2023 52896 Натрій (Na+) IVD (діагностика in vitro ), набір, йон-селективні електроди; 52892 Калій (K+) IVD (діагностика in vitro ), набір, йон- селективні електроди; 52858 Множинні аналіти газів крові/гемоксиметрія/елек троліти IVD (діагностика in vitro ), набір, комбінація методів аналізу; 52876 Хлорид (Cl-) IVD (діагностика in vitro ), набір, йон-селективні електроди; 52925 Аланінамінотрансфераза (ALT) IVD (діагностика in vitro ), реагент; 52953 Ізоферменти аспартатамінотрансфераз и (AST) IVD (діагностика in vitro ), реагент; 53231 Загальний білірубін IVD (діагностика in vitro ), реагент; 53236 Кон'югований (прямий, зв'язаний) білірубін IVD (діагностика in vitro ), реагент; 53989 Загальний білок IVD (діагностика in vitro ), реагент; 59073 Амілаза, ізоферменти IVD (діагностика in vitro ), набір, ферментний спектрофотометричний аналіз; 53707 C-реактивний білок (СРБ) IVD (діагностика in vitro ), реагент; 53590 Сечовина (Urea) IVD (діагностика in vitro ), реагент; 53252 Креатинін IVD (діагностика in vitro ), реагент; 53006 Загальна креатинкіназа IVD (діагностика in vitro ), реагент; 53307 Глюкоза IVD (діагностика in vitro ), реагент; 47349 D-димер IVD (діагностика in vitro ), реагент; 59058 Мийний/очищувальний розчин IVD (діагностика in vitro ) для автоматизованих/ напівавтоматизованих систем; 47868 Множинні аналіти клінічної хімії IVD (діагностика in vitro ), калібратор; 47868 Множинні аналіти клінічної хімії IVD (діагностика in vitro ), калібратор; 47869 Множинні аналіти клінічної хімії IVD (діагностика in vitro ), контрольний матеріал; 47869 Множинні аналіти клінічної хімії IVD (діагностика in vitro ), контрольний матеріал; 47347 D-димер IVD (діагностика in vitro ), контрольний матеріал; 53989 Загальний білок IVD (діагностика in vitro ), реагент; 53987 Загальний білок IVD (діагностика in vitro ), контрольний матеріал)
Тендер Prozorro UA-2026-07-13-006634-a
Завершена
627 953.17
UAH без ПДВ
Номер:
8d0bb6d7b0114c8f975f172a11125e7d
Внутрішній номер закупівлі:
29797813
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-13-006634-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ" МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
01998383
-
Адреса:
54058, Україна, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. Київська, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Лариса Оскотська +380951590866 rola.kolobok@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
33690000-3 Лікарські засоби різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
627 953.17 UAH без ПДВ
Період уточнення:
13.07.2026 14:25 - 18.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
13.07.2026 14:25 - 21.07.2026 00:00
Аукціон:
з 21.07.2026 11:24
Період кваліфікації:
21.07.2026 00:00 - 22.07.2026 09:28
Період завантаження договору:
28.07.2026 00:00 - 07.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴627 953.17 ДК 021:2015 код 33690000-3 лікарські засоби різні (НК 024:2023 52896 Натрій (Na+) IVD (діагностика in vitro ), набір, йон-селективні електроди; 52892 Калій (K+) IVD (діагностика in vitro ), набір, йон- селективні електроди; 52858 Множинні аналіти газів крові/гемоксиметрія/елек троліти IVD (діагностика in vitro ), набір, комбінація методів аналізу; 52876 Хлорид (Cl-) IVD (діагностика in vitro ), набір, йон-селективні електроди; 52925 Аланінамінотрансфераза (ALT) IVD (діагностика in vitro ), реагент; 52953 Ізоферменти аспартатамінотрансфераз и (AST) IVD (діагностика in vitro ), реагент; 53231 Загальний білірубін IVD (діагностика in vitro ), реагент; 53236 Кон'югований (прямий, зв'язаний) білірубін IVD (діагностика in vitro ), реагент; 53989 Загальний білок IVD (діагностика in vitro ), реагент; 59073 Амілаза, ізоферменти IVD (діагностика in vitro ), набір, ферментний спектрофотометричний аналіз; 53707 C-реактивний білок (СРБ) IVD (діагностика in vitro ), реагент; 53590 Сечовина (Urea) IVD (діагностика in vitro ), реагент; 53252 Креатинін IVD (діагностика in vitro ), реагент; 53006 Загальна креатинкіназа IVD (діагностика in vitro ), реагент; 53307 Глюкоза IVD (діагностика in vitro ), реагент; 47349 D-димер IVD (діагностика in vitro ), реагент; 59058 Мийний/очищувальний розчин IVD (діагностика in vitro ) для автоматизованих/ напівавтоматизованих систем; 47868 Множинні аналіти клінічної хімії IVD (діагностика in vitro ), калібратор; 47868 Множинні аналіти клінічної хімії IVD (діагностика in vitro ), калібратор; 47869 Множинні аналіти клінічної хімії IVD (діагностика in vitro ), контрольний матеріал; 47869 Множинні аналіти клінічної хімії IVD (діагностика in vitro ), контрольний матеріал; 47347 D-димер IVD (діагностика in vitro ), контрольний матеріал; 53989 Загальний білок IVD (діагностика in vitro ), реагент; 53987 Загальний білок IVD (діагностика in vitro ), контрольний матеріал)